Obchodné podmienky


Pred nákupom sa oboznámte s našimi obchodnými podmienkami:

Odberateľ objednáva tovar v Antikvariáte pri Justičnom Paláci prostredníctvom nákupného košíka virtuálneho obchodu.

Forma objednávky

Zákazník je povinný oboznámiť sa s dodacími podmienkami a odoslaním objednávky vyjadruje, že s nimi súhlasí.

Ceny

Platné ceny tovaru sú uvedené na internetovej stránke www.antikvariatjusticna.sk a sú uvedené ako koncové ceny v Euro. Nie sme platcovia DPH. Zaslaním objednávky zákazník tieto ceny akceptuje. Antikvariát pri Justičnom Paláci si vyhradzuje právo meniť ceny jednotlivých produktov v závislosti od cien dodávateľov. V prípade, že sa cena produktu zmení a nie je ešte zverejnená na stránke www.antikvariatjusticna.sk, vás budeme informovať, pričom je možnosť tovar odmietnuť.

Platobné a dodacie podmienky

Tovar bude zákazníkovi zaslaný na dobierku prostredníctvom Slovenskej pošty. V prípade, že zákazník má záujem o faktúru na objednaný tovar, táto mu bude poslaná v osobitnom liste. Za dodávku tovaru účtujeme poštovné podľa platného cenníku Slovenskej Pošty. Za tovar balné neúčtujeme. Knihy do Českej Republiky zasielame cca 1x do mesiaca z českej adresy, ušetríte tak na poštovnom. Knihy si môžete aj osobne vyzdvihnúť priamo v kamennej predajni na Justičnej 9 po potvrdení objednávky. Osobný odber je zdarma.

Dodací termín

Knihy zasielame buď na dobierku do 3 pracovných dní od prevzatia objednávky a obdržaní peňazí na náš účet. V prípade, že je tovar momentálne vypredaný, budeme vás informovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Osobný odber je možný po potvrdení objednávky v predajni na Justičnej 9 bezplatne.

Reklamácie tovaru

Reklamovať je možné len tovar, ktorý bol zaplatený a zakúpený prostredníctvom stránky www.antikvariatjusticna.sk. Reklamácia sa vzťahuje na viditeľné úžitkové a estetické vlastnosti tovaru. Nevzťahuje sa na jeho bežné opotrebenie, nevhodné ošetrovanie alebo vystavenie netypickým podmienkam. Zákazník je povinný pred potvrdením prevzatia tovaru skontrolovať, či zásielka nenesie známky poškodenia prepravcom. Následne pozorne prekontroluje dodaný tovar. Prípadné nedostatky zásielky je povinný nahlásiť dodávateľovi najneskôr do 3 pracovných dní. V prípade, že zákazník vidí nutnosť tovar reklamovať, oznámi vopred e-mailom alebo telefonicky dôvod reklamácie, názov tovaru a termín nákupu. Pri uplatnení reklamácie je odberateľ povinný doručiť reklamovaný tovar čistý, mechanicky nepoškodený v originálnom balení. Oprávnená záručná reklamácia je bezplatná. Pri neoprávnenej reklamácii je odberateľ povinný uhradiť náklady vzniknuté riešením tejto reklamácie.

Ochrana osobných údajov

Pri objednávaní tovaru je nutné poskytnúť osobné údaje, potrebné pre internú potrebu dodávateľa. Antikvariát pri Justičnom Paláci sa zaväzuje, že údaje nezneužije, nezverejní, ani neposkytne tretím osobám.

Viac informácii nájdete na http://www.antikvariatjusticna.sk/spracovanie-a-ochrana-osobnych-udajov/

Záverečné ustanovenia

Pre obe zmluvné strany platia všetky práva a povinnosti vyplývajúce z platného Reklamačného poriadku, Občianskeho a Obchodného zákonníka.

Antikvariát pri Justičnom Paláci sa zaväzuje, že Vaše osobné údaje nebudú postúpené tretím osobám a to v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov a použije ich výhradne na komunikáciu s Vami.